طراحی سایت شرکتی

  1. Home
  2. برنامه نویسی
  3. جزئیات نویسنده
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی طراحی سایت هایی را شامل می شود که هدف از به کار بردن آن ها انجام کارهای تجاری و بازرگانی در فضای اینترنتی است.

چرا طراحی سایت شرکتی مورد نیاز است؟

در دنیای امروزی که بسیاری از مردم در فضای مجازی حضور دارند هر شرکت بازرگانی ای که خواستار تعامل با عموم مردم و همچنین شرکت های وابسته به خود باشد نیاز به طراحی وبسایت شرکتی خواهد داشت؛ چراکه این روزها عموما خیلی از مردم ابتدا اینترنت را برای پیدا کردن شرکت مورد نظر خود انتخاب می کنند و کاملا مشخص است که اگر شرکت شما فاقد یک سایت شرکتی مناسب برای معرفی فعالیت های تجاری تان در فضای پر رفت و آمد اینترنتی باشد، مشتری های زیادی را از دست خواهید داد.

همچنان که شما به معرفی خدمات و محصولات خود به مخاطبان نیاز دارید.
مشتریان هم به دنبال خدمات و محصولات شما در اینترنت در حال جستجو هستند .
پس طراحی وبسایت شرکتی یکی از نیازهای خیلی مهم شماست تا خدماتتان را هم برای صاحبان فعالیت های تجاری و بازرگانی معرفی نمایید و هم برای مشتریان جستجوگر در اینترنت تا در این فضای گسترده سرگردان نشوند.

مسلما هر سایتی باید دارای یک سری از ویژگی های مشترک با سایر سایت ها باشد.
مثل دارا بودن سرعت بالا، دارا بودن قابلیت توسعه ی مطابق با اهداف مالک سایت و خصوصیاتی دیگر از این نوع، ولی سایت شرکتی باید دارای خصوصیات خاص دیگری هم باشد که لحاظ کردن آن خصوصیات نیاز به طراحی سایت شرکتی را به خوبی نشان می دهد.

آنلاین بودن 24 ساعته

ارائه ی خدمات در یک سایت شرکتی باید به صورت 24 ساعته انجام شود و هرگز تعطیل نشود.

دارای بودن صفحات اختصاصی

در طراحی وبسایت شرکتی بهتر است معرفی خدمات و محصولات متنوع شرکت در صفحات اختصاصی ای که با آن محصول و آن خدمات خاص هم خوانی دارد تنظیم شود تا کاربران به راحتی به صفحات مورد نظر خود بروند .
وقت شان بیهوده صرف گشتن بین کلی از محصولات و خدمات شرکت نشود.

دارا بودن صفحه ی تماس با ما

ارتباط با مشتری از لوازم موفقیت یک کسب و کار تجاری به حساب می آید و در یک سایت شرکتی طراحی یک صفحه ی تماس با ما که استفاده از آن راحت بوده .
به راحتی نیز قابل دسترسی باشد بسیار ضروری است.

داشتن فرم های مخصوص

برای گسترش کارها در زمینه های مختلف، هر شرکتی در طراحی وبسایت شرکتی خود نیازمند به تهیه ی فرم هایی مثل فرم های دعوت به همکاری، پذیرش نمایندگی، جذب ایده های نو و از این قبیل است.

نکته ی مهم

ناگفته پیداست که در طراحی سایت شرکتی که یک کسب و کار تجاری و بازرگانی را شامل می شود خلاقیت در ارائه ی محصولات و خدمات می تواند آن سایت شرکتی را از سایر سایت های شرکتی دیگر متمایز کند؛ پس هرگز از این نکته ی مهم در کسب و کار تجاری خود غافل نشوید.

مطالب مشابه :

طراحی وب سایت به زبان ساده

طراحی سایت فروشگاهی

سایت وردپرسی چیست

سایت تک صفحه ای و مراحل ساخت

ویژگی های سایت گالری یا همان نمونه کار

 

abotaleb ghelich zadeh

نویسنده از: 

برنامه نویس فلاتر

دیدگاه خود را بنویسید