طراحی سایت رزومه

  1. Home
  2. برنامه نویسی
  3. جزئیات نویسنده
طراحی سایت رزومه

 طراحی سایت رزومه

همگی ما به روشنی می دانیم که استفاده از یک عکس، فیلم و یا انیمیشن درسایت بسیار تأثیرگذارتر از به کار بردن هزاران متن زیبا و جذاب می باشد، همین نکته ی مهم در مورد داشتن یک سایت رزومه در برابر رزومه ای عادی با متن و عکس های متنوع صدق می کند.
پس طراحی سایت رزومه قطعا بسیار مؤثرتر از نوشتن چندین رزومه ی عادی است.

با استفاده ی بیش تر و بیش تر از فضای مجازی نیاز به یک سایت رزومه برای معرفی خود و ارائه ی نمونه کارهای تان بیش تر و بیش تر احساس می شود. در طراحی سایت رزومه نیز مثل تمامی سایت های تخصصی دیگر خصوصیات خاصی را باید لحاظ کرد تا اثرگذاری رزومه ی شما را بیش تر و بیش تر نماید.

نمونه کارها مهم تر از طراحی سایت رزومه

در طراحی این نوع سایت ها  بیش تر از آن که به سایت بپردازید برای ترکیب بندی نمونه کارهایی که به انجام رسانده اید به شکلی مؤثر و زیبا در سایت رزومه ی خود بها بدهید و وقت بگذارید؛ مثلا در نظر گرفتن یک پس زمینه ی ساده با نمونه کارهای قوی از شما که به شکلی زیبا، مرتب و چشم نواز در طراحی سایت گنجانده شده اند، تأثیر مناسب و به جای خود را خواهند گذاشت و رزومه ی مناسبی را از شما در معرض دید کاربران قرار خواهد داد.

دسته بندی 

حتما تمامی نمونه کارهای تان را دسته بندی نمایید تا وقتی کاربر به سایت شما وارد می شود برای پیدا کردن نمونه کارهای مورد نظر خود دچار سردرگمی نشود. مزیت دیگر دسته بندی نمونه کارهای تان در طراحی این نوع سایت این است که کاربران به راحتی با زمینه های مختلفی که در آن ها تخصص و فعالیت دارید آشنا می شوند.

داشتن تم ثابت 

داشتن یک تم ساده و ثابت حتما برای به چشم آمدن نمونه کارهای تان در طراحی سایت رزومه بسیار دارای اهمیت می باشد؛ یعنی به همان اندازه که باید با دیگر سایت های موجود متفاوت باشید.
در درون خود سایت رزومه داشتن یک تم ثابت ضروری است.

داستان بنویسید

حتما یک شرح حال کوتاه داستان گونه درباره ی کار و فعالیت خودتان در سایت رزومه ی خود داشته باشید.

مثلا چگونگی شروع به کارتان، ایده هایی که در سر دارید، چرا به فکر طراحی ای نوع سایت افتادید و یا هرآنچه را که کاربر با خواندن آن با شما احساس راحتی و صمیمیت کند و ماندن درسایت شما برایش دلنشین باشد.

برای مشاوره رایگان به بخش چت آنلاین سایت مراجعه کنید .

مطالب مرتبط :

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

سایت تک صفحه ای و مراحل ساخت

طراحی مشاوره آنلاین وب سایت و کاربرد آن

abotaleb ghelich zadeh

نویسنده از: 

برنامه نویس فلاتر

دیدگاه خود را بنویسید