طراحی سایت املاک

  1. Home
  2. برنامه نویسی
  3. جزئیات نویسنده
طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک به طراحی سایتی اطلاق می شود که در آن می توان لیستی از املاکی را که برای فروش، رهن و اجاره در آن قرار داده شده است را دیده، اقدامات بعدی را با توجه به امکاناتی که بنگاه مشاور املاک در آن قرار داده است انجام داد.
درحقیقت سایت املاک یک بنگاه مشاور املاک مجازی است .
برای معرفی خدمات یک بنگاه مشاور املاکی ای که در دنیای واقعی وجود دارد طراحی شده است.

چرا به طراحی سایت املاک نیاز داریم؟

وقتی هر لحظه تعداد کسانی که با جستجو و گشت و گذار در فضای مجازی به دنبال تأمین نیازهای خود هستند؛ بیش تر و بیش تر می شود، این که همچنان در بنگاه مشاور املاک خود بنشینیم و منتظر خریدارن املاک و یا کسانی که مایل به رهن و اجاره ی ملکی هستند باشیم قطعا مشتریان زیادی را از دست داده و ضرر کرده ایم. در صورتی که با طراحی سایت املاک می توانیم در کنار بنگاه مشاور املاک خود در دنیای حقیقی یک بنگاه مشاور املاک هم در فضای مجازی داشته باشیم.

احساس نیاز به طراحی سایت املاک فقط به دلیل حضور روزافزون مشتریان در فضای مجازی نیست .
بلکه به دلیل اینکه سایت املاک وسعت کار بنگاه مشاور املاک را به اندازه ی همان محدوده ای که بنگاه مشاور املاک در آن قرار دارد محدود نمی کند، بسیار انتخاب مناسبی است. در طراحی سایت املاک نیز مثل تمامی سایت های تخصصی با هر کاربردی، خصوصیاتی مثل دارا بودن سرعت زیاد، به روز بودن و داشتن زیبایی بصری مشترک است ولی طراحی سایت املاک علاوه بر این ویژگی ها باید دارای خصوصیات دیگری هم باشد که باعث می شود یک سایت املاک سایتی اختصاصی برای کارهایی شبیه به یک بنگاه مشاور املاک باشد.

ویژگی های  سایت املاک

1- سایت املاک باید حاوی محتوایی جامع و البته تخصصی از املاک، خرید، فروش، رهن و اجاره، و همچنین دارای اخبار مربوط به حوزه ی مسکن و بازار مسکن باشد.

2- یک بایگانی کامل که تمامی املاک مربوط به خرید و فروش و رهن و اجاره را در خود داشته باشد حتما باید در طراحی سایت املاک در نظر گرفته شود.
به روز بودن این بایگانی برای هر سایت املاک لازم و ضروری است.

3- به روز رسانی برای سایت املاک کمی خاص تر از سایر سایت هاست.
چراکه برداشتن املاک به فروش رفته، یا رهن و اجاره داده شده از بایگانی و افزودن آگهی های جدید به آن بسیار اهمیت دارد؛ مثل روال کار یک بنگاه مشاور املاک که آنچه را که به فروش رفته یا رهن و اجاره داده شده است به مشتری نشان نمی دهند.

برای مشاوره رایگان به بخش چت آنلاین سایت مراجعه نمایید .

مطالب بیشتر :

طراحی سایت رزومه

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت به زبان ساده

طراحی مشاوره آنلاین وب سایت و کاربرد آن

 

abotaleb ghelich zadeh

نویسنده از: 

برنامه نویس فلاتر

دیدگاه خود را بنویسید